WWE 2010 SORU BANKASI RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HEART CENATİON KİD Ringte

3 posters
YazarMesaj
John Cena
KURUCU
KURUCU
John Cena

Rep Gücü : 384

HEART CENATİON KİD Ringte Empty
MesajKonu: HEART CENATİON KİD Ringte   HEART CENATİON KİD Ringte Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 6:00 pm

evet biz hbk ile bir tag kurduk ve bu sitede bizden başka bir tag team daha var ve onlara bir önerim var der.BRAGGİN RİGHTSDA Batista ve Jeffin tag teamına karşı bir UNİFİED TAG TEAM KEMERİ MAÇI OLCAK DER VE BEKLER Jeff,HBK,ve Batistadan başka kimse gelmesin

En son John Cena tarafından Salı Mayıs 18, 2010 7:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://wwe2010sorubankrpg.yetkin-forum.com
''Jeff Hardy''
Admin
Admin
''Jeff Hardy''

Rep Gücü : 69

MesajKonu: Geri: HEART CENATİON KİD Ringte   HEART CENATİON KİD Ringte Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 7:39 pm

onların müziği çalar batista ve jeff hardy ringe gelir hbk hakemi çağırır ve arkalarından hemen hakem gelir. john cena kendisini tutamayıpjeff hardyi yere düşürür hakem zili çalar MAÇ BAŞLAR
John Cena
KURUCU
KURUCU
John Cena

Rep Gücü : 384

MesajKonu: Geri: HEART CENATİON KİD Ringte   HEART CENATİON KİD Ringte Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 7:47 pm

john eline mikrofonu alıp ne maçı sizle BRAGGİN RİGHSTA maç yapcaz.
VE BENİ HERKEZ DUYSUN
BEN ARTIK SMACKDOWNDAYIM ÇÜNKÜ JEFFİ SUMMERSLAMDA YENİP ONUN WHC KEMERİNİ ALDIMMMMMMM VE WHC KEMERİ SMACKDOWNA AİT OLDUĞU İÇİN ARTIK SMACKDOWNDAYIM
https://wwe2010sorubankrpg.yetkin-forum.com
Batista
Admin
Admin
Batista

Rep Gücü : 114

MesajKonu: Geri: HEART CENATİON KİD Ringte   HEART CENATİON KİD Ringte Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 10:42 pm

ve batista mikrofonu jonh cenanin elinden alir ve derki : Kes Seni Lanet olasi Adamima Karisirsaniz 2 nizide gebertirim ! JEff Hardy Tag Teamimizin ismini belirle dostum !
Batista
Admin
Admin
Batista

Rep Gücü : 114

MesajKonu: Geri: HEART CENATİON KİD Ringte   HEART CENATİON KİD Ringte Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:03 pm

Batista Birden Bire:The AnimalAwsome oLucak Jeff Hardy Bizim Tag Teamimiz ismid The AnimalAwsome Sizinki HEART CENATİON KİD dimi dostum Jonhh ! Mad

HEART CENATİON KİD Ringte
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HEART CENATİON KİD